برنامه نویسی کودکان من

يادگيري برنامه نويسي

برنامه نویسی کودکان من

۸ بازديد

امروزه، Lua به دلیل منحنی یادگیری  برنامه نویسی کودکان  کوتاه و سهولت استفاده، همچنان به عنوان یک زبان برنامه نویسی بسیار محبوب، عالی عمل می کند.

 

طرح

Scheme 40 زبان برتر در لیست زبان های برنامه نویسی را می بندد. این یک گویش مینیمالیستی از خانواده زبان های برنامه نویسی Lisp است. Scheme یکی از آن فناوری‌های خوب قدیمی است که در سال 2004 م برنامه نویسی کودکان طرح شد.

 

از آن زمان، تقاضای آن به تدریج کاهش یافته و تا رتبه 68 در سال 2017 کاهش یافته است. این طرح اکنون عمدتاً برای آموزش ایده های ضروری زبان های برنامه نویسی استفاده می شود. و اگرچه در واقع برای همه اهداف طرا برنامه نویسی کودکان حی شده است، شما به سختی آن را در خارج از دانشگاه خواهید دید.

 

منطق نردبان

اگر در مورد زبان‌های خاص صحبت می‌کنیم، Ladder Logic احتمالاً بهترین زبان از همه آنهاست. در ابتدا از آن برای مستندسازی برنامه نویسی کودکان  طراحی قفسه های رله استفاده می شد. اینهاروزها، این یک زبان برنامه نویسی گرافیکی با کاربری آسان در تولید و کنترل فرآیند است.

 

Ladder Logic را نمی توان محبوب ترین زبان برنامه نویسی دان برنامه نویسی کودکان ست. با این حال، کنترل کننده های منطقی قابل برنامه ریزی (PLC) مورد استفاده در برنامه های کنترل صنعتی را تامین می کند.

 

VBScript

VBScript که زمانی یک زبان برنامه نویسی برای شک برنامه نویسی کودکان ست جاوا اسکریپت بود، اکنون به آرامی در حال نابودی است.

تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در رویا بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.