آموزش برنامه نویسی اندروید با جاوا

۶ بازديد

برنامه نویسی یک مسابقه از راه دور است، اما آموزش برنامه نویسی اندروید با جاوا اکنون می توانید از هر لحظه برای یادگیری برنامه نویسی یا کدنویسی به لطف این برنامه ها (و منابع اینترنتی) برای گوشی هوشمند اندرویدی خود استفاده کنید.

برنامه های زیادی برای برنامه نویسی در اندروید و یادگیری نحوه انجام آن وجود دارد. اکثریت قریب به اتفاق انگلیسی هستند و معمولا کیفیت بهتری دارند، بنابراین توصیه من این است که برنامه نویسی و یادگیری زبان انگلیسی را همزمان یاد بگیرید.

دسترسی مستقیم:اپلیکیشن هایی برای یادگیری برنامه نویسی برنامه هایی برای یادگیری برنامه نویسی به زبان اسپانیایی برنامه هایی برای کودکان برای یادگیری برنامه نویسی برنامه هایی برای برنامه نویسی و نوشتن کد بهترین اپلیکیشن ها برای یادگیری برنامه نویسی

این برنامه مورد علاقه من برای یادگیری مهارت های آموزش برنامه نویسی اندروید با جاوا جدید است. او روش بسیار موثری دارد که در آن شما کمی اطلاعات را می خوانید و سپس باید به سوالات پاسخ دهد تا مفاهیم را محکم کند و به شما بفهماند که واقعاً او را درک کرده اید. این منبع خوبی از زبان ها و سایر ابزارهای اساسی مانند Git دارد.

یادگیری باید سرگرم کننده باشد. / © NextPitانکی: کدهای بهتر یاد بگیرید، روزانه در گوگل پلی نصب کنید

LearnJava

برای شناخت عمیق زبان، هیچ چیز بهتر از برنامه های SoloLearn نیست. شما نیازی به دانش قبلی ندارید. خوب، فقط کمی انگلیسی. موضوعات برای خواندن و یادگیری سریع، آسان و موثر طراحی شده است. یک راه بسیار مفید برای غوطه ور شدن در برنامه نویسی شی گرا.

گام به گام برنامه نویسی را یاد بگیرید. آموزش برنامه نویسی اندروید با جاوا / © NextPit

بعد از هر بلوک، می‌توانید آزمونی بگیرید تا میزان آموخته‌های خود و اینکه آیا نیاز به پیشرفت بیشتری دارید یا خیر. دو بار فکر نکنید و با این آموزش عالی شروع به یادگیری گام به گام کنید. با همین روش می توانید زبان های بیشتری مانند C++، HTML5، PHP، JavaScript و غیره را برای یادگیری پیدا کنید.

جاوا را یاد بگیریددر گوگل ایرانیان سایبر پلی نصب کنیدمرکز برنامه نویسی

این یک کتابچه راهنمای با نمونه هایی از برنامه های پایه و مثال های استاندارد برای کسانی است که می خواهند برنامه نویسی یاد بگیرند. دارای چندین زبان است که می توانید شامل C، HTML، Java، PHP، Python و غیره باشید. تمام نمونه هایی که دانلود می کنید به صورت آفلاین قابل مشاهده هستند، فقط باید یک بار آن را دانلود کنید تا بتوانید در هر زمان از نمونه ها لذت ببرید.

برنامه 07نمونه های برنامه نویسی در نوک انگشت شما. / © NextPit

این یک برنامه بسیار سبک و شهودی آموزش برنامه نویسی اندروید با جاوا است، اما در حال حاضر شما نمی توانید خیلی بیشتر از مشورت با نمونه ها انجام دهید. در هر صورت، توسعه دهندگان قول می دهند که به زودی ارجاعاتی به مستندات و ویژگی های بیشتر درج خواهند کرد.

مرکز برنامه نویسی، کدنویسی را یاد بگیریددر گوگل پلی نصب کنیدمنابع آنلاین برای یادگیری برنامه نویسی

در یوتیوب می‌توانید هزاران آموزش برای تقریباً همه زبان‌هایی که پیشنهاد می‌کنید پیدا کنید. یک راه عالی برای یادگیری کد بازی کردن است و برای آن وب سایت CodeCombat بهترین پلتفرم است.

گوگل همچنین پلتفرم مخصوص آموزش برنامه نویسی اندروید با جاوا به خود را برای آموزش برنامه نویسانی با قلب نوع دوست دارد. در Made W/ Code می‌توانید در حین یادگیری پروژه‌های بهبود محیط زیست، فقر، صلح یا برابری کمک کنید. حتی یک ماژول دارد که در آن شخصیت‌های Inside Out (با عنوان Intense-Mind در آمریکای لاتین و Inside Out در اسپانیا) به ما کمک می‌کنند تا کمی بیشتر در مورد برنامه‌نویسی بیاموزیم.

امکان دیگر برای کشف کدهای بیشتر از طریق F-droid، یکی از بازارهای جایگزین است، زیرا برنامه های بسیاری دارد که دارای مجوز منبع باز هستند، که می توانید مستقیماً در GitHub با آنها مشورت کنید.

بهترین برنامه های کاربردی برای آموزش برنامه نویسی یادگیری برنامه نویسی به زبان اسپانیایی

تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در رویا بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.