آموزش برنامه نویسی اندروید با جاوا1

۵ بازديد

آموزش برنامه نویسی

اولین چیزی که بتوانیم برنامه نویسی کنیم آموزش برنامه نویسی اندروید با جاوا این است که اصول اولیه نحو هر زبان برنامه نویسی را بدانیم، یعنی مانند هر زبان دیگری باید بدانیم چگونه خودمان را به درستی بیان کنیم تا ماشین ما دستورات ما را بفهمد. زبان های برنامه نویسی زیادی وجود دارد و هر کدام بسته به محصولی که در نظر گرفته شده است، جهت گیری دارند. به عنوان مثال، برای برنامه ریزی یک برنامه کاربردی که در اندروید کار می کند، زبان های مورد استفاده جاوا و XML هستند.

چیزهای زیادی برای یادگیری / © NextPit

با آموزش برنامه نویسی به تعداد زیادی آموزش، هم به زبان اسپانیایی و هم انگلیسی، در قالب PDF، در وب و حتی آموزش های ویدیویی دسترسی خواهید داشت. در این برنامه چندین زبان پیدا می کنیم، که از میان آنها جاوا، C، HMTL5، جاوا عمومی، جی کوئری، پی اچ پی، پایتون، روبی روی ریل و بسیاری دیگر را مشخص می کنم.

بهترین اپلیکیشن ها برای یادگیری آموزش برنامه نویسی اندروید با جاوا برنامه نویسی با بچه هالایت بات

این نرم افزار با هدف قلاب کردن کودکان از سنین پایین به منطق و برنامه نویسی است. برای حل سطوح، آنها باید رویه های اساسی برنامه را درک کنند. پیوندهایی مانند حلقه ها یا شرطی ها، که گاهی درک آنها حتی برای بزرگسالان نیز دشوار است.

با بازی یاد بگیرید برای کودکان و نه چندان کودکان. / © NextPit

این اولین قدم برای درک نحوه کار دستگاه های الکترونیکی ما و بدون نوشتن یک خط کد است. حتی اگر کودک نیستید، ممکن است به شما در درک این مفاهیم انتزاعی نیز کمک کند.

Lightbot: ساعت کددر ایرانیان سایبر گوگل پلی نصب کنید

PBS  آموزش برنامه نویسی اندروید با جاواKIDS ScratchJr.

برای کوچولوها برنامه دیگری نیز داریم که با استفاده از آن می توانند داستان های خود را به لطف روش برنامه نویسی اسکرچ جمع کنند. با این روش قطعات کد با قطعات پازلی جایگزین می شوند که بدون نیاز به نوشتن چیزی به راحتی به هم متصل می شوند.

PBS KIDS ScratchJrدر گوگل پلی نصب کنید

بهترین اپلیکیشن ها برای برنامه نویسیAIDE - IDE برای Android Java C++

این یک محیط توسعه یکپارچه (IDE) برای جاوا و به خصوص برای اندروید است. بهترین چیز در مورد این IDE این است که در تلفن هوشمند اندرویدی شما قرار دارد، بنابراین دیگر نیازی به کامپیوتر برای توسعه آموزش برنامه نویسی اندروید با جاوا ندارید. درس های عملی برای شروع و یادگیری گام به گام دارد.

برنامه 06مرکز توسعه و آموزش در یک. / © NextPit

ویرایشگر نیز به اندازه کافی خوب است که در کف دست شما باشد. دارای تکمیل کننده کد، جستجوگر کد بلادرنگ و ناوبری هوشمند است. برنامه خود را با یک لمس اجرا کنید و خطاها را با دیباگر جاوا پیدا کنید. دارای صفحه کلید مخصوصی است تا بتواند به سرعت کاراکترهای خاصی را که در برنامه نویسی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد (مانند پرانتز) بدون نیاز به جستجوی آنها تایپ کند.

AIDE - IDE برای Android Java C++ آموزش برنامه نویسی اندروید با جاوا در گوگل پلی نصب کنید

ویرایشگر کد Quoda

و پس از یادگیری بسیار، زمان نوشتن کد خود رسید. برای این ما ویرایشگر Quoda را داریم. با این ویرایشگر می توانیم فایل های جدیدی با قالب های از پیش تعریف شده برای زبان های برنامه نویسی مختلف ایجاد کنیم. همچنین دارای صفحه کلیدی است که تمامی کاراکترهای خاص را بدون نیاز به جستجو در داخل کیبورد در دسترس شما قرار می دهد.

برنامه 08برای برنامه نویسی فقط آموزش برنامه نویسی به اندروید خود نیاز دارید. / © NextPit

تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در رویا بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.