آموزش برنامه نویسی کودکان

يادگيري برنامه نويسي

آموزش برنامه نویسی کودکان

۶ بازديد

دانش آموزان می توانند برنامه های خود را آموزش برنامه نویسی کودکان دنبال کنند یا در کلاس های گروهی یا درس های خصوصی شرکت کنند. Tynker ماهیانه ۲۵ دلار برای دوره‌های خودگام، ۶۰ دلار در ماه برای کلاس‌های خصوصی و ۲۸۰ دلار برای هشت هفته درس گروهی هزینه می‌کند.

ویدکد

Vidcode که برای نوجوانان طراحی شده است دوره هایی مانند معرفی جاوا اسکریپت، توسعه بازی، HTML و CSS و محاسبات فیزیکی با Makey Makey را ارائه می دهد. در طول این درس ها، دانش آموزان یاد می گیرند که آموزش برنامه نویسی کودکان چگونه پروژه های پیچیده ای مانند بازی ها و شبیه سازی ها را ایجاد کنند.

 

هزاران مدرسه از Vidcode در برنامه درسی خود استفاده می کنند، اما بسیاری از نوجوانان نیز از این برنامه در خانه استفاده می کنند. آنها می توانند با بیش از 300 آموزش، مطالعه خودسرانه را دنبال کنند و پروژه های خود را ایجاد کنند. زبان آموزان می توانند 8.99 دلار در ماه، 71.88 دلار در سال یا 135 دلار برای عضویت مادام العمر پرداخت کنند.

راهنمای مبتدیان برای آموزش کدنویسی به کودکان

 

محبوبیت برنامه نویسی کودکان به سرعت آموزش برنامه نویسی کودکان در حال افزایش است، زیرا بیشتر و بیشتر والدین و مربیان می بینند که این مهارت مهم قرن 21 است که در اوایل و اغلب آموزش داده می شود.

 

اغلب گزینه های کدنویسی با کیفیت در بسیاری از شهرها، شهرها و حتی کشورها در دسترس نیستند. بسیاری از والدین و مربیان این نیاز را می بینند و می خواهند کاری برای آن انجام دهند.

 

به عنوان مدیر یک مدرسه آنلاین موفق برنامه نویسی کودکان، یک سوال ایرانیان سایبر رایج که از والدین و مربیان دریافت می کنیم این است: آموزش برنامه نویسی کودکان "اگر نمی دانم چگونه کدنویسی کنم، چگونه می توانم به بچه ها کدنویسی آموزش دهم؟"

 

در این راهنما، ما چند راه ساده و موثر برای راه اندازی کلاس ها و کلوپ های کدنویسی خود را ارائه می دهیم، در حالی که سعی می کنیم در مورد رویکرد تحصیلی، برنامه های درسی و سایر منابع مشاوره ارائه دهیم.

 

راهنمای مبتدی برای آموزش برنامه نویسی به کودکان (حتی زمانی که نمی دانید چگونه کدنویسی کنید)

 

پس یک دقیقه صبر کنید. بیایید از ابتدا شروع کنیم. کد نویسی آموزش برنامه نویسی کودکان دقیقا چیست؟

 

برای افراد ناآشنا، کدگذاری اصطلاحی برای برنامه نویسی کامپیوتری است.

 

کدنویسی یک فرآیند خلاقانه است که توسط برنامه نویسان رایانه اجرا می شود تا آموزش برنامه نویسی کودکان به رایانه بگوید چگونه یک کار را انجام دهد.

تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در رویا بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.