برنامه نویسی کودکان1

يادگيري برنامه نويسي

برنامه نویسی کودکان1

۴ بازديد

Twine دوباره برای کودکانی است که می خواهند برنامه نویسی کودکان بازی های خود را بسازند اما جنبه های فنی برنامه نویسی را درک نمی کنند. با Twine اطراف، بچه ها یاد نمی گیرند که چگونه کدنویسی کنند. این پلتفرم به جای آموزش کدنویسی به آنها، نحوه ارائه بازی ها و داستان های غیرخطی را آموزش می دهد.

داستان های ریسمان مانند سایر وب سایت ها دارای صفحاتی از متن و تصویر هستند. رابط طراحی آن تمام صفحات مرتبط را نشان می دهد که می توانید هر کدام را از طریق متون، تصاویر و پیوندها تغییر دهید. این به ویژه برای بازی هایی که باید «ماجراجویی خود را انتخاب کنید» مفید است.

اگرچه این برنامه کدنویسی را آموزش نمی‌دهد، اما بچه‌ها می‌توانند مهارت‌های برنامه‌ریزی و طراحی را یاد بگیرند که همه طراحان بازی و داستان‌نویسان به آن نیاز دارند. این برنامه به اندازه کافی با آموزش ها، ویکی پشتیبانی و پایگاه اجتماعی فعال پشتیبانی می شود. بچه ها می توانند داستان های Twine را از طریق برنامه میزبانی شده ایجاد کنند یا برنامه را برنامه نویسی کودکان برای ویرایش آفلاین دانلود کنند. برنامه Twine برای کودکان بالای 12 سال و بیشتر مناسب است.

نتیجه

هر بچه متفاوت است، و بنابراین نحوه انطباق آنها با یک زبان برنامه نویسی ایرانیان سایبر نیز متفاوت است. زبان هایی که ما تحلیل کردیم همگی عالی هستند و همیشه بهتر است ابتدا با یک زبان برنامه نویسی تصویری شروع کنید. فقط در صورتی که او در همین زمینه مهارت داشته باشد، باید به زبان کدنویسی مبتنی بر متن بروید.

با پیشرفت جهان، بچه‌ها عاشق کدنویسی هستند و برنامه نویسی کودکان مهم است که ابتدا روی مفاهیم اولیه تمرکز کنیم. به عنوان والدین، قبل از انتخاب یک زبان برنامه نویسی برای فرزندتان، در مورد همه جنبه ها تحقیق کنید. به یاد داشته باشید که کودک شما برای درک تمام عناصر کدنویسی زمان می برد.

با عجله کردن او به همان موضوع، ممکن است علاقه کامل خود را به همان موضوع از دست بدهد. کد نویسی کودک یک امر عادی جدید است. از بسیاری از زبان‌ها، برخی از زبان‌ها مخصوصاً برای کودکان وجود دارد. منحنی یادگیری باید متناسب با سن و گام به گام باشد تا کودکان پایه ای قوی داشته باشند. این روزها زبان های برنامه نویسی کودکان در اینترنت بسیار در گردش هستند.

دانش برنامه نویسی در حال تبدیل شدن به یک مهارت مهم در صنایع مختلف در سراسر دنیای تجارت است. و روشی که فناوری در حال پیشرفت است، ما هر چند ماه یک زبان برنامه نویسی یا فریم ورک جدید داریم.

قبل از اینکه جلوتر برویم برنامه نویسی کودکان ، زبان برنامه نویسی چیست؟

طبق ویکی‌پدیا، «زبان برنامه‌نویسی یک زبان رسمی است که مجموعه‌ای از رشته‌ها را تشکیل می‌دهد که انواع مختلفی از خروجی کد ماشین را تولید می‌کنند. زبان های برنامه نویسی یکی از انواع زبان های کامپیوتری هستند و در برنامه نویسی کامپیوتری برای پیاده سازی الگوریتم ها استفاده می شوند. اکثر زبان های برنامه نویسی از دستورالعمل هایی برای کامپیوتر تشکیل شده اند.

برنامه نویسی برای کودکان در سال 2021 بسیار رایج شده است.

در میان بسیاری از زبان ها، فهرستی از بهترین زبان های برنامه نویسی برای یادگیری تهیه کرده ایم.

زبان‌های برنامه‌نویسی کودکان طیف گسترده‌ای را شامل می‌شود که با Scratch شروع می‌شود و تا C++ گسترش می‌یابد. هنگام آموزش برنامه نویسی کودک، اولین قدم انتخاب یک زبان است.

فهرست مطالب در اینجا فهرستی از برنامه نویسی کودکان بهترین زبان های برنامه نویسی کودکان از نظر سنی آمده است:

بیایید در مورد 3 زبان برنامه نویسی برتر کودکان، برای کودکان بالای 6 سال صحبت کنیم.

تا كنون نظري ثبت نشده است
امکان ارسال نظر برای مطلب فوق وجود ندارد