برنامه نویسی کودکان2

يادگيري برنامه نويسي

برنامه نویسی کودکان2

۴ بازديد

خراش آلیسبلوکی3 زبان برنامه نویسی برتر کودکان برای کودکان بالای 10 سال برنامه نویسی کودکان اینجا هستند!جاوا اسکریپت جاواHTML + CSSبرای 3 زبان برنامه نویسی برتر کودکان برای کودکان بالای 14 سال، به ادامه مطلب مراجعه کنید.پایتونC++سی شارپ در اینجا فهرستی از بهترین زبان های برنامه نویسی کودکان از نظر سنی آمده است:

  1. 3 زبان برنامه نویسی برتر برای کودکان 7 سال به بالاخراش آلیس بلوکی 2. 3 زبان برنامه نویسی برتر برای بچه های 10 سال به بالاجاوا اسکریپت جاواHTML + CSS3. 3 زبان برنامه نویسی برتر برای کودکان 14 سال و بالاترپایتونC++سی شارپ بیایید در مورد 3 زبان برنامه نویسی برتر کودکان، برای کودکان بالای 6 سال صحبت کنیم.

خراش

بچه ها عاشق یادگیری اسکرچ هستند. به این دلیل است که  برنامه نویسی کودکان یک زبان برنامه نویسی بصری برای کودکان است. این یک زبان برنامه نویسی رایگان است که توسط آزمایشگاه Lifelong Kindergarten MIT توسعه یافته است. Scratch شامل آموزش های مبتدیان، دستورالعمل های برنامه درسی برای کمک به والدین و شبکه ای از کاربران است.

این شامل استفاده از یک رابط بصری بلوک ساختمانی است که برای کودکان جذاب است. هر بلوک نشان دهنده بخشی از یک کد است. قرار است بچه‌ها بلوک‌ها را بر این اساس روی هم بگذارند تا اجزای برنامه‌نویسی مانند اکشن‌ها، رویدادها و عملگرها را برای ایجاد یک نتیجه مطلوب ترکیب کنند. هر بلوک شکل خاصی دارد که بچه ها باید به ترتیب آن را مرتب کنند.

بچه ها باید با استفاده از تصاویر و شخصیت های از پیش ساخته شده ایرانیان سایبر انیمیشن و بازی طراحی کنند. این یک مکانیسم ساده کشیدن و رها کردن است. آنها بسته به اینکه می خواهند خلقشان چگونه باشد، می توانند چنین نمادهای جدیدی را خودشان آپلود کنند.

یک چیز خوب در مورد Scratch این است که برنامه نویسی کودکان نیازی به اتصال به اینترنت ندارد. Scratch در بیش از 150 کشور استفاده می شود و به بیش از 40 زبان در دسترس است. این برای معلمانی که با دانش آموزان دو زبانه یا ESL کار می کنند عالی است.

آلیس

به طور مشابه، دانشگاه کارنگی ملون آلیس را طراحی کرد - یک ابزار برنامه نویسی سه بعدی رایگان. این زبان زبان های برنامه نویسی شی گرا مانند C++ را با روش بلوک های ساختمانی و رابط کشیدن و رها کردن شبیه به Scratch آموزش می دهد.

این یک رویکرد بصری است که به کودکان اجازه می دهد خلاقیت داشته باشند و انیمیشن و بازی بسازند. به عنوان مثال، بچه ها می توانند مدل های سه بعدی، حرکات دوربین و مناظر را مطابق با آن طراحی کنند. یک دکمه بازی ساده به آنها اجازه می دهد تا به راحتی از خلقت خود عبور کنند.

بلوکی

همچنین، Blockly یک ساخته گوگل است که مدل Scratch را اصلاح کرده است. از همان رویکرد بصری ساخت بلوک استفاده می کند و چندین زبان برنامه نویسی را به عنوان کدهای خروجی دارد. به برنامه نویسی کودکان عنوان مثال، جاوا اسکریپت، پایتون، لوا، دارت و پی اچ پی چنین کدهای خروجی هستند. بنابراین، Blockly یک ویرایشگر بصری و همچنین یک زبان برنامه نویسی برای کودکان است.

مهمتر از همه، زمانی که بلوک های کد را به یکدیگر پیوند می دهید، کد در کنار صفحه نمایش شما ظاهر می شود و می توانید زبان های برنامه نویسی را تغییر دهید. انجام این کار شما را قادر می سازد تا تفاوت ها را در نحو زبان ببینید. بنابراین، Blockly یک زبان عالی برای آموزش برنامه نویسی به بچه های کوچکتر و بزرگتر است. Blockly ستون فقرات برنامه های اندرویدی است که توسط توسعه دهندگان اندروید ایجاد شده است. MIT اکنون کنترل Blockly را به دست گرفته است.

3 زبان برنامه نویسی برتر کودکان برنامه نویسی کودکان برای کودکان بالای 10 سال اینجا هستند!

جاوا اسکریپت

تا كنون نظري ثبت نشده است
امکان ارسال نظر برای مطلب فوق وجود ندارد