کلاس های تابستانی2

يادگيري برنامه نويسي

کلاس های تابستانی2

۵ بازديد

کمپ دیجیتال یک هفته دوره‌ها و کارگاه‌هایی کلاس های تابستانی است که در آن کودکان و نوجوانان با استفاده از نوآورانه‌ترین فناوری‌های آموزشی، مبانی کدنویسی، تفکر محاسباتی، توسعه مهارت‌های جدید و رویکرد خلاقانه را با امکان ارتباط با دیگران می‌آموزند.

 در یک محیط مشارکتی و امن در طول هفته، بچه‌ها می‌توانند از Minecraft برای نزدیک‌تر شدن به برنامه‌نویسی، ساختن داستان‌ها و روایت‌های دیجیتال، استفاده از مدل‌سازی CAD و سه‌بعدی برای مدل‌سازی منظره و کدنویسی برای کنترل ربات‌هایی که ساختمان‌ها و اشیاء را حفاری کرده و می‌سازند،

 ایجاد مدار و اتوماسیون با بلوک های رداستون، مهارت های داستان سرایی شما را توسعه می دهد. بازی ماینکرافت بقای سندباکس با گرافیک بلوک رنگارنگ بی‌شکل خود، به نمادی در سراسر جهان تبدیل شده است.

 محبوبیت آن را می‌توان تا حد زیادی به جوامع مجازی و واقعی نسبت داد، بدون اینکه اهمیت هزاران حالت موجود را به حداقل برساند که به پرفروش‌ترین بازی ویدیویی تمام دوران کمک  کلاس های تابستانی کرده است.

این بازی که بر روی رایانه شخصی، کنسول، واقعیت مجازی (واقعیت مجازی) و حتی دستگاه های تلفن همراه موجود است، به راحتی در دسترس است و به گیمرها، چه گیمرهای معمولی و چه واقعی، آزادی کامل در نحوه بازی ارائه می دهد.

 در حالی که بسیاری دوست دارند در سرورهای عمومی بازی کنند، بسیاری دیگر به جای آن سرورهای بازی خصوصی را ترجیح می دهند، که به شما امکان می دهد دنیایی را جدا کنید، آن را با دوستان خود بسازید و طبق قوانین خود بازی کنید.

یک سرور خصوصی مجازی (VPS) یک محیط مجازی کاملاً ایزوله مبتنی بر یک سرور فلزی خالی است که بخشی از منابع فیزیکی دستگاه را به آن اختصاص می‌دهد. از نقطه نظر عملکردی مانند یک سرور اختصاصی است ایرانیان سایبر ، اما با نرخ های بسیار پایین تر: کمی شبیه اجاره یک آپارتمان به جای یک خانه کامل است.

چرا یک OVHcloud VPS را به جای سرور کلاس های تابستانی اختصاصی انتخاب کنید؟

روان بودن و انعطاف پذیری جنبه های اساسی برای تجربه بازی بهینه است که به لطف منابع اختصاص داده شده امکان پذیر است. با این حال، سرورهای اختصاصی ممکن است گران قیمت باشند و بسیاری از کاربران ممکن است به تمام منابع ارائه شده توسط فناوری فلزی نیاز نداشته باشند.

 اینجاست که راه حل های میزبانی VPS OVHcloud وارد عمل می شوند - برای گیمرهایی که به دنبال راهی مناسب برای میزبانی بازی های Minecraft همراه با گروهی از بازیکنان دیگر هستند، آنها راه حل ایده آلی هستند.

کاربران در واقع می توانند از مزایای بی شمار سرورهای اختصاصی با قیمت پایین تر استفاده کنند. درست مانند سرورهای فلزی خالی، منابع یک VPS به کاربر اختصاص داده شده است و بنابراین امکان عملکرد بالا، گیم پلی بدون کاهش سرعت یا تأثیری بر مشتریانی که سرور فیزیکی را به اشتراک می گذارند و عملکرد گرافیکی بهینه را می دهد.

  1. نظارت بر استفاده از منابع، کاربران و مکان سرور

همانطور که گروه کاربری شما رشد می کند، کلاس های تابستانی منابع موجود برای تکمیل گیم پلی با Modpacks افزایش می یابد و به ساختن دنیای شما ادامه می دهد. منطقه مشتری OVHcloud برای ارائه نمای دقیق استفاده از منابع طراحی شده است و به شما امکان می دهد منابع جدید را به سرعت و به راحتی اضافه کنید تا از تجربه بازی بدون کاهش سرعت و با حداقل تاخیر اطمینان حاصل کنید.

Minecraft VPS را می‌توان در نزدیک‌ترین مرکز داده به شما و کاربرانتان فعال کرد: برای مثال، اگر گروه شما در بریتانیا است، توصیه می‌کنیم سفارش خود را در مرکز داده لندن ما ثبت کنید. از سوی دیگر، اگر در سراسر اروپا توزیع شده است، ایده انتخاب یک مرکز داده در نیمه راه را در نظر بگیرید.

یعنی 5.19 یورو با احتساب مالیات بر ارزش افزوده در ماه.اکنون سفارش دهید

  1. برای توسعه آینده خود برنامه ریزی کنید
Minecraft VPS OVHcloud برای راه اندازی سرورهای میزبانی کلاس های تابستانی بازی ایده آل است. با این حال، مهم است که در مورد توسعه زیرساخت های خود در دراز مدت فکر کنید. برای شرکت‌ها و خرده‌فروش‌هایی که خدمات بازی را به مشتریان خود ارائه می‌کنند،
تا كنون نظري ثبت نشده است
امکان ارسال نظر برای مطلب فوق وجود ندارد